Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email UM/AS | 2016-11-28 16:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Wolontariusze Olsztyna

Olsztyn24
Wolontariusze Olsztyna (fot. Marcin Kierul)
Olsztyńscy wolontariusze podsumowali kolejny sezon. Był tort oraz podziękowania od prezydenta miasta. W bazie wolontariuszy olsztyńskiego urzędu widnieje 80 osób. Najbardziej zaangażowani spotkali się w ratuszu, żeby podsumować miniony sezon.

- To niezwykle cenne, że nasze inicjatywy zarówno kulturalne jak i sportowe są wspierane przez tak energicznych i pełnych pozytywnej energii ludzi - mówił na spotkaniu prezydent Piotr Grzymowicz. - Jestem przekonany, że wspólnie uda nam się zorganizować jeszcze wiele niezapomnianych wydarzeń, w tym najbliższe - Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Wolontariusze byli zaangażowani przede wszystkim w wydarzenia sportowe. Wspierali także działania promocyjne Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.
R E K L A M A
banner
- Z pomocy wolontariuszy korzystaliśmy m.in. przy organizacji dwóch dużych imprez miejskich - Olsztyn Green Festival oraz Grand Slam - tłumaczy asystent prezydenta ds. specjalnych projektów społecznych, Dorota d`Aystetten.

Do zespołu olsztyńskich wolontariuszy należy zarówno młodzież, jak i seniorzy.

- Wolontariat to świetny pomysł na spędzenie czasu wolnego - mówiła uczestniczka spotkania. - Nie tylko pomagamy, ale mamy szansę za darmo uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach.

Na zakończenie wolontariusze otrzymali certyfikaty oraz drobne upominki. Niespodzianką była foto budka, w której zebrani wykonali wspólne pamiątkowe zdjęcia.

[galeria zdjęć]
Olsztyn
Komentarze [1]
~wot / 2016-11-28 18:42
Nie tak dawno przeczytałem, że ratusz nie będzie uczestniczyć już w organizacji WOŚP, a tu niespodzianka! Czyżby prezydent Grzymowicz zrozumiał, że mieszkańcy i ludzie skupieni wokół szlachetnej idei Orkiestry dadzą sobie radę bez niego?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.