Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Karol Głębocki | 2017-05-15 19:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Rozstrzygnięto przetarg na projekt S5 Ornowo–Wirwajdy

Olsztyn24
Droga ekspresowa (fot. Karol Głębocki) | Więcej zdjęć »
W olsztyńskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnięto przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej dla odcinka drogi ekspresowej S5 Ornowo-Wirwajdy w pobliżu Ostródy. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma TRAKT z Katowic z ceną 2 398 807,50 zł. Zadaniem wykonawcy będzie wykonanie koncepcji programowej, projektu budowlanego i projektu wykonawczego dla drogi o długości ok. 5,6 km oraz pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót objętych tych dokumentacją.

W postępowaniu przetargowym przyjęto cztery kryteria oceny ofert. Wybrany wykonawca zdobył łącznie 98 punktów na 100 możliwych, uzyskując w poszczególnych kryteriach:

1) cena – 60 pkt,
2) doświadczenie kierownika zespołu środowiskowego – 5 pkt,
3) udział audytora bezpieczeństwa ruchu drogowego – 3 pkt,
4) doświadczenie zespołu projektowego – 30 pkt.
R E K L A M A
banner
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje opracowanie koncepcji programowej w terminie 12 miesięcy od daty zawarcia umowy, projektu budowlanego i projektu wykonawczego w terminie 22 miesięcy od dnia zawarcia umowy oraz pełnienie nadzoru autorskiego przez 10 miesięcy dla realizacji obowiązków wynikających z procedury przetargowej na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych i przez 24 miesiące dla realizacji robót budowlanych.

Budowa drogi S5 na odcinku Ornowo - Wirwajdy o długości około 5,6 km jest kontynuacją realizowanej obecnie obwodnicy Ostródy w ciągu drogi krajowej nr 16, która docelowo stanie się częścią drogi ekspresowej S5 na odcinku Grudziądz – Ostróda. W ramach zadania przewidziana jest budowa dróg dojazdowych obsługujących teren przyległy, ponadto przebudowane będą drogi poprzeczne innych kategorii kolidujące z drogą S5. Będzie to droga o przekroju dwujezdniowym. Powstanie na niej węzeł Ostróda Zachód, 3 wiadukty i 1 estakada.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl