Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-05-16 17:30 | Rozmiar tekstu: A A A

„Poziomki” wokalnie niepokonane

Olsztyn24
Ola Kłujszo odbiera nagrodę | Więcej zdjęć »
Aleksandra Kłujszo, wykonawczyni piosenki „Różowy tulipan”, przedstawicielka Przedszkola Publicznego nr 7 TWP „Poziomka” w Olsztynie wygrała dzisiaj (16.05) w kategorii wiekowej „Przedszkolaki” Przegląd Piosenki Dziecięcej „Pozytywka” 2017. Tym samym podtrzymała pasmo sukcesów odnoszonych przez dzieci uczęszczające do wspomnianej placówki w organizowanym przez Pałac Młodzieży w Olsztynie konkursie. Gloria jest tym większa, że dwie kolejne reprezentantki przedszkola, Natalia Górecka i Aleksandra Rychta, również zostały docenione.

Do udziału w przeglądzie w kategorii Przedszkolaki zgłoszono 14 zespołów i solistów. Po wysłuchaniu ponad godzinnej prezentacji umiejętności wokalnych maluchów, jury przyznało następujące nagrody:

» I miejsce Aleksandrze Kłujszo z Przedszkola Publicznego nr 7 TWP „Poziomka”
» II miejsce Tęczowym Dziewczynom z Przedszkola Miejskiego nr 39 w Olsztynie
» III miejsce Natalii Góreckiej z Przedszkola Publicznego nr 7 TWP „Poziomka”.
R E K L A M A
banner
oraz wyróżnienia zespołowi Grupa III z Przedszkola Miejskiego nr 39 w Olsztynie, Klarze Matys z Przedszkola Miejskiego nr 23 w Olsztynie, Alicji Dąbrowskiej z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Olsztynie, zespołowi Mądraczki z Przedszkola Niepublicznego Krasnal w Olsztynie oraz Aleksandrze Rychcie z Przedszkola Publicznego nr 7 TWP „Poziomka”(występy maluchów zarejestrowaliśmy na filmie wideo, który wkrótce udostępnimy). 

Już jutro odbędzie się kolejna odsłona konkursu. Tym razem o laury i pozytywki rywalizować będą wokaliści w kategoriach Klasy I-III i Klasy IV-VI.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Przegląd Piosenki Dziecięcej „Pozytywka” 2017

16-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl