Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Mirosława Aleksandrowicz | 2017-03-27 15:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowi kaprale zasilili szeregi WMOSG

Olsztyn24
(fot. SG)
W komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyło się dzisiaj (27.03) uroczyste wręczenie aktów mianowania na pierwszy stopień w korpusie podoficerów.

Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Tomasz Semieniuk wręczył 5 funkcjonariuszom akty mianowania na pierwszy stopień w korpusie podoficerów. Pogratulował absolwentom ukończenia Szkoły Podoficerskiej. Życzył nowym kapralom wiele służbowej satysfakcji. Podkreślił, że oczekiwania wobec nowo mianowanych to rzetelne, uczciwe i odpowiedzialne pełnienie służby.

Teraz nowo mianowani funkcjonariusze zostaną skierowani do bezpośredniej ochrony granicy państwowej w Placówkach Straży Granicznej na Warmii i Mazurach i tam wykorzystają zdobytą wiedzę. 
R E K L A M A
banner
Komentarze [1]
~wot / 2017-03-28 00:26
Na miejscu Autorki artykułu podałbym imiona i nazwiska raptem 5. mianowanych podoficerów.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl