Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-05-25 16:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Wiceminister Elżbieta Bojanowska w Olsztynie o wieku emerytalnym

Olsztyn24
Głos zabiera Elżbieta Bojanowska | Więcej zdjęć »
W Olsztynie z wizytą przebywa dzisiaj (25.05) Elżbieta Bojanowska, wiceminister w resorcie rodziny, pracy i polityki społecznej. Przedstawicielka rządu przyjechała do Olsztyna, aby spotkać się z dyrektorami urzędów pracy, administracji zespolonej i związkowcami w sprawie ogłoszonego niedawno obniżenia wieku emerytalnego.

Przed zaplanowanym na godzinę 11.00 w Urzędzie Wojewódzkim spotkaniem wiceminister wraz z wojewodą warmińsko-mazurskim Arturem Chojeckim zaprosiła przedstawicieli lokalnych mediów na briefing prasowy z udziałem Cezarego Kochalskiego – przedstawiciela Kancelarii Prezydenta RP, Marka Buciora - dyrektora Departamentu Ubezpieczeń Społecznych MRPiPS, Ewy Zydorek – sekretarz Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, przewodniczącego Zarządu Regionu Warmińsko-Mazurskiego NSZZ Solidarność Józefa Dzikiego i Mirosława Bujnowskiego - dyrektora oddziału ZUS w Olsztynie.

Podczas briefingu rozmawiano m.in. o dobrowolności korzystania z możliwości odejścia na emeryturę po osiągnięciu wymaganego wieku i konieczności rozważenia wszystkich argumentów „za” i „przeciw”, kosztach społecznych i skutkach dla finansów kraju obniżenia wieku emerytalnego.
R E K L A M A
banner
Spotkanie zarejestrowaliśmy na filmie wideo. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Briefing wiceminister Elżbiety Bojanowskiej ws. wieku emerytalnego

»

25-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl