Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-05-28 16:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Gdańsk promował się w Olsztynie

Olsztyn24
Stoisko Gdańskiej Organizacji Turystycznej na Starym Mieście w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Przez dwa dni (27-28.05) przedstawiciele Gdańskiej Organizacji Turystycznej promowali Gdańsk wśród mieszkańców Olsztyna. W ustawionym na Starym Mieście namiocie przekonywali olsztynian, że Trójmiasto warto odwiedzić na dłużej niż kilka godzin.

- Przyjechaliśmy specjalnie do Olsztyna, żeby zaprosić jego mieszkańców do odwiedzenia Gdańska i skorzystania z jego turystycznych walorów oraz możliwości wypoczynku - mówi Anna Marzec z Gdańskiej Organizacji Turystycznej. - Mamy wiele wspaniałych miejsc, które można zobaczyć, chociażby słynne już Muzeum II Wojny Światowej, mamy piękne ZOO, mamy Gdański Teatr Szekspirowski, mamy Europejskie Centrum Solidarności. Każdy zna też trójmiejskie plaże i sopockie molo. Mamy więc mnóstwo ciekawych miejsc i obiektów, które doskonale nadają się do wypoczynku.

Gdańszczanie rozdawali w Olsztynie swoje informatory i materiały reklamowe. Magnesem był konkurs, w którym można było wygrać dwudniowy pobyt w Gdańsku, z wystawną kolacją i licznymi atrakcjami w programie.

Nasi goście byli zadowoleni z efektów swojej wizyty promocyjnej w Olsztynie. Stwierdzili, że czas poświęcony na promocję Gdańska w Olsztynie nie był czasem straconym.
R E K L A M A
banner
Olsztyn był pierwszym z dużych miast, w których Gdańska Organizacja Turystyczna przeprowadza w tym roku akcję promocyjną Trójmiasta. Podobne akcje w tym roku odbędą się jeszcze w Bydgoszczy i Wrocławiu.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Promocja Gdańska na olsztyńskim Starym Mieście

28-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl