Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Zbigniew Urbalewicz | 2017-06-05 18:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Uroczyste zakończenie Uniwersytetu Młodego Odkrywcy na Wydziale Sztuki

Olsztyn24
Zakończenie UMO na Wydziale Sztuki UWM (fot. Janusz Pająk i Joanna Bentkowska-Hlebowicz) | Więcej zdjęć »
W piątek (2.06) zakończyła się edycja Uniwersytetu Młodego Odkrywcy na Wydziale Sztuki UWM w Olsztynie. Warsztaty trwały trzy miesiące. Pokłosiem ich była wystawa prac, zaprezentowana w galerii w Starej Kotłowni na terenie Kortowa, jednego z najpiękniejszych w Europie uniwersyteckich kampusów.

Uczestnicy warsztatów odebrali z rąk prof. Benedykta Błońskiego, dziekana Wydziału Sztuki, i dr Grażyny Kobrzenieckiej-Sikorskiej, prodziekana, dyplomy sygnowane przez Jarosława Gowina, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zespół uczniów wykonał utwory, grając również na ceramicznych instrumentach wykonanych podczas warsztatów przez młodych adeptów Uniwersytetu Młodego Odkrywcy. Utwory opracowała dr hab. Katarzyna Bojaruniec, prof. UWM.

W ramach UMO na Wydziale Sztuki odbyło się 13 różnych warsztatów. Zajęcia zrealizowało 14 prowadzących (9 artystów sztuk plastycznych i 4 artystów sztuki muzycznej) z Wydziału Sztuki.
R E K L A M A
banner
Pomysłodawcą i autorem projektu była dr Grażyna Kobrzeniecka-Sikorska. Zespół organizacyjny: dr Joanna Bentkowska-Hlebowicz (koordynator), mgr Zbigniew Urbalewicz, mgr Ewa Wankiewicz, dr Izydor Borys.

fot. Janusz Pająk, Joanna Bentkowska-Hlebowicz

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl