Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-06-05 22:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Zaczytani pobiegli po raz trzeci z Planetą11

Olsztyn24
W biegu wzięło udział blisko 90 zawodników (fot. Planeta11 - wszystkie) | Więcej zdjęć »
III edycja biegu z książką w ręce odbyła się w sobotę (3.06) w Bibliotece Multimedialnej Planeta 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie. Happening literacko-rekreacyjny „Zaczytani-Zabiegani”, który odbył się w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, przyciągnął blisko 90 osób.

Głównym punktem imprezy był bieg z książką w ręce po trasie (ok. 500 metrów) wiodącej wokół stawku przy basenie OSiR na ul. Głowackiego. W trakcie biegu nie stosowano pomiaru czasu ani nie prowadzono klasyfikacji. Liczył się udział i dobra zabawa. Każdy z uczestników otrzymał dyplom za udział.

W tym roku organizatorzy zachęcali też do biegu w przebraniach. Pomysły mogły być dowolne - liczyła się kreatywność. Było to Nawiązanie do tradycji biegu „Copernicus Run”, który został wymyślony przez bibliotekarzy z Planety 11, i w którym uczestniczyły tłumy przebierańców. Najlepiej przebrany uczestnik otrzymał nagrodę.
R E K L A M A
banner
Oprócz biegu na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. poczęstunek, kiermasz książek, trampolina, leżaki, bramki do mini-piłki nożnej.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl