Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-06-08 13:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Studenci ATW zakończyli dziewiąty rok akademicki

Olsztyn24
Działalność ATW podsumowała jej prezes Aldona Bagińska | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie dziewiąty w swej historii rok akademicki zakończyła dzisiaj (8.06) działająca przy ośrodku Akademia Trzeciego Wieku. Akademia ta zrzesza seniorów stawiających na aktywność intelektualną i fizyczną, pragnących wykorzystać swój wolny czas na rozwijanie zainteresowań i pogłębianie wiedzy na interesujące ich tematy.

W uroczystości wzięli udział studenci ATW oraz ich goście - m.in. przedstawiciele zaprzyjaźnionych z akademią instytucji: Bogdan Kacprzak - pełniący obowiązki dyrektora MOK i Piotr Grzymowicz - prezydent Olsztyna i prorektor ds. kształcenia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Jerzy Przyborowski.

Po zakończeniu części oficjalnej uroczystości, podczas której nie zabrakło kwiatów i życzeń złożonych społeczności ATW, studenci akademii udzielający się w chórze De Novo pod kierownictwem prof. Józefa Wojtkowiaka wraz z chórem dziecięco-młodzieżowym Pałacu Młodzieży w Olsztynie zaprezentowali się w części artystycznej.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 ATW

»

08-06-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl