Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2017-06-12 18:04 | Rozmiar tekstu: A A A

W poniedziałek zamkną ulicę Budowlaną

Olsztyn24
Konferencja prasowa w ratuszu | Więcej zdjęć »
W najbliższych dniach wyjeżdżających z Olsztyna w kierunku Barczewa czekają nowe utrudnienia. W poniedziałek (19.06) zamknięta zostanie ulica Budowlana, a objazd zostanie poprowadzony nowym śladem ulicy Towarowej i ulicą Cementową. O przyczynach takich zmian mówili dzisiaj (12.06) podczas konferencji prasowej w ratuszu prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i odpowiedzialny za budowę nowej ulicy Towarowej kierownik Jednostki Realizującej Projekt VI Jarosław Krzemieniewski.

- W najbliższym czasie czeka nas dość znaczna zmiana organizacji ruchu drogowego - zamknięcie ulicy Budowlanej, przy której wykonywany będzie zbiornik retnencyjny dla wód opadowych spływających z budowanych ulic. Chodzi o to, żeby ten zbiornik można było wykonać bez przeszkód - wyjaśnił prezydent.

Ulica Budowlana zostanie więc zamknięta dla pojazdów, z wyjątkiem tych, które będą chciały dojechać do posesji położonych przy tej ulicy. Kierowcy będą jednak musieli na bieżąco dowiadywać się, czy dojazd będzie możliwy od ulicy Towarowej, czy od ulicy Lubelskiej, bowiem tutaj rozwiązania będą się zmieniać w zależności od postępów przy budowie zbiornika retencyjnego. Zamknięcie ulicy planowane jest do końca roku, jednak ten termin może ulec skróceniu.
R E K L A M A
banner
Objazd od skrzyżowania ulicy Towarowej z ulicą Budowlaną poprowadzi nowym śladem ulicy Towarowej, wzdłuż dawnej bazy PKS, do skrzyżowania z ulicą Cementową i dalej ulicą Cementową do ulicy Lubelskiej. Na skrzyżowaniu ulic Lubelska/Cementowa zainstalowana zostanie sygnalizacja świetlna. Objazd zostanie też tymczasowo oznakowany.

Więcej o tymczasowej organizacji ruchu w związku z zamknięciem ulicy Budowlanej, w naszej wideorelacji z konferencji w ratuszu. Tam też można znaleźć wiele ciekawych informacji o przebiegu i zaawansowaniu prac związanych z dowiązaniem miejskiego układu komunikacyjnego z południową obwodnicą Olsztyna. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia filmu.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa ws. zamknięcia ulicy Budowlanej w Olsztynie

»

12-06-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl