Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-12-16 23:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiany na Towarowej

Olsztyn24
 
Przed nami kolejne etapy prac związanych z przebudową ulicy Towarowej w Olsztynie i budową nowego odcinka. Od poniedziałku (19.12) robotnicy pojawią się na wiadukcie poprowadzonym nad kolejowymi torami. Będą przebudowywać sieć ciepłowniczą.

W związku z tym wyłączony zostanie chodnik wiodący prawą (patrząc w stronę Barczewa) stroną jezdni oraz przylegający do niego pas ruchu w kierunku Barczewa. To oznacza, że do dyspozycji kierowców jadących w tamtą stronę na wiadukcie będzie tylko jeden pas jezdni.

Jest także dobra informacja dla kierujących. Od środy (21.12) na skrzyżowaniu ulic Towarowej i Leonharda przywrócona zostanie organizacja ruchu, jaka obowiązywała przed rozpoczęciem prac.
R E K L A M A
banner
Po zakończeniu inwestycji powstanie 1,2 km zmodernizowanego traktu oraz 1,4 km nowej trasy, wiodącej wprost do węzła Olsztyn Wschód wraz z towarzyszącą infrastrukturą oraz zbiornikiem retencyjnym. Droga ma zostać oddana do użytku jesienią 2018 roku. Wartość zadania to nieco ponad 103 mln złotych.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl