Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-03-10 12:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Drogowcy zapowiadają zmiany w ruchu na Towarowej

Olsztyn24
Konferencja prasowa w Urzędzie Miasta Olsztyna | Więcej zdjęć »
W Olsztynie trwa budowa ulic, które powiążą miasto z południową obwodnicą. Jedną z ważniejszych aktualnie inwestycji drogowych w mieście jest trwająca od kilku miesięcy budowa ulicy Towarowej. W związku z kolejnym etapem realizacji tej inwestycji, dzisiaj (10.03) w ratuszu zapowiedziano zmiany w organizacji ruchu drogowego na tej ulicy, w rejonie hipermarketu budowlanego OBI.

Zmiany wynikają z konieczności przebudowy sieci podziemnych w rejonie skrzyżowania ulic Towarowa i Leonharda. Prace będą realizowane w siedmiu etapach, z których każdy zaplanowany został na około tydzień. Dlatego przede wszystkim piesi, ale także kierowcy muszą być przygotowani na stosunkowo częste zmiany zasad poruszania się w tym rejonie. Zmiany będą wprowadzane przez blisko dwa miesiące. Więcej o planowanych zmianach w naszej wideorelacji z poświęconej temu tematowi konferencji prasowej z udziałem prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza, kierownika Jednostki Realizującej Projekt VI Jarosława Krzemieniewskiego i dyrektora kontraktu Romana Tomczyka z Budimexu.

Konferencja prasowa w ratuszu była także okazją dla prezydenta Piotra Grzymowicza do przedstawienia stanu realizacji wszystkich inwestycji drogowych w Olsztynie. Co w związku z tym prezydent miał do przekazania mieszkańcom miasta można także usłyszeć w naszych nagraniach wideo.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa w Urzędzie Miasta Olsztyna [10.03.2017]

10-03-2017

image galeria
Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz o inwestycjach drogowych w mieście [10.03.2017]

10-03-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl