Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Katarzyna Masiewicz | 2017-06-23 13:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Piknik z Kłobukiem nad Jeziorem Długim już jutro

Olsztyn24

Gdy pierwsze kłobuki wychodzą z ukrycia, może to oznaczać tylko jedno – wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Pikniku z Kłobukiem. Te psotne i ruchliwe stworzenia nie lubią długo przebywać w jednym miejscu, dlatego w tym roku będzie można je spotkać jutro (24.06) nad Jeziorem Długim. Czekać będzie tam na was pasjonująca gra terenowa, do udziału w której Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza całe rodziny.

Aby wziąć udział w zabawie, należy pobrać kartę gry ze stanowiska startowego (namiot przy parkingu od ul. Leśnej), a następnie odwiedzić kolejne punkty zlokalizowane na trasie wędrówki, biegnącej wokół jeziora. Na każdym przystanku otrzymacie pieczątki. Zbierzcie cztery, a na mecie otrzymacie drobne upominki.

Bibliotekarze, przygotowali dla was moc atrakcji. Będą zajęcia plastyczno-literackie i gry zręcznościowe. Nie zabraknie zabaw z gwarą warmińską, quizów, łamigłówek i konkursów. W programie imprezy znajdą się też inspirujące spektakle:
R E K L A M A
banner
– godz. 12.00 – spektakl „Wniebowianki”, Stowarzyszenie Pro-Czwórka, scen. i reż.: Magdalena Marek, choreogr.: Magdalena Faszcza
– godz. 13.00 – spektakl „Radosna opowieść” w wykonaniu Teatru Form Niezależnych Korzunowicz

Przedstawienia odbywać będą się przy moście od strony Alei Przyjaciół.

Pamiętajcie, żeby szukać ukrytych nad jeziorem kłobuków – każdy z nich ma przy sobie niespodziankę. Startujemy o godzinie 11.00 z parkingu od ul. Leśnej. Karty gry rozdawane będą do godziny 13.30.

Zapraszamy!

Wydarzenie stanowi kontynuację projektu „Antologia Warmińska”. Dofinansowano ze środków Gminy Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl