Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-06-25 20:37 | Rozmiar tekstu: A A A
10. Rajd Warmiński Toyota 2017

Zbigniew Staniszewski potwierdził swój prymat na warmińskich szutrach

Olsztyn24
Staniszewski i Rozwadowski na mecie 20. Rajdu Warmińskiego | Więcej zdjęć »
Ostatnie lata w rajdach samochodowych to czas dominacji Zbigniewa Staniszewskiego na warmińskich szutrach. Również dzisiaj (25.06) popularny „Stanik”, wraz z pilotem Sebastianem Rozwadowskim, jadąc samochodem Ford Fiesta R5, nie dał szans rywalom, wygrywając 20. Rajd Warmiński Toyota 2017.

Rajd rozegrano na terenie gmin Jonkowo i Świątki. Na trzech trasach wyznaczono 6 odcinków specjalnych. Na ich pokonanie załoga Staniszewski-Rozwadowski potrzebowała 26:55 minut. Ten wynik zdeklasował rywali, bo druga załoga w rajdzie, Hiszpanie Solans/Ibanez,  jadący również Fordem Fiesta, stracili do zwycięzców aż 2 minuty i 26 sekund. Trzeci wynik w rajdzie uzyskali Kocik/Rybak-Ostojski (także Ford Fiesta), którzy do drugich Hiszpanów stracili 7 sekund. Wszystkie z najlepszych w rajdzie załóg startowały w klasie Gość.

Na trasie rajdu, w samochodzie z numerem „0”, można było zobaczyć także Krzysztofa Hołowczyca. Nie brał on jednak udziału w rywalizacji sportowej i nie był klasyfikowany w rajdzie.
R E K L A M A
banner
Dodajmy jeszcze, że w sobotę na stadionie OSiR przy al. Piłsudskiego w Olsztynie rozegrano prolog rajdu o Puchar Prezydenta Olsztyna. Najszybszy czas dwóch przejazdów po stadionowej bieżni uzyskała załoga Staniszewski/Rozwadowski, ale niewielki błąd spowodował nałożenie na załogę pięciosekundowej kary. Puchar zdobyła więc załoga Łukasz Kotarba i Jakub Wróbel na Mitshubishi Lancer Evo III. Staniszewski uplasował się na III miejscu ze stratą nieco ponad 3 sekundy.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Meta 20. Rajdu Warmińskiego Toyota 2017

25-06-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl