Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS | 2017-07-03 16:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Do Niemiec w poszukiwaniu stabilizacji

Olsztyn24
(fot. AS)
Pomimo niepewnej sytuacji politycznej u naszych zachodnich sąsiadów, to jednak w dalszym ciągu Niemcy są popularnym i cenionym kierunkiem emigracji zarobkowej. Szacuje się, że Polacy są tam najliczniejszą społecznością obcokrajowców, a po otwarciu rynku pracy legalnie zatrudnionych jest ponad 350 tysięcy rodaków. Oprócz tego wielu studentów wybiera tamtejsze uczelnie na cały okres kształcenia lub w ramach różnego typu wymian międzynarodowych. Kolejną grupą odwiedzającą Niemcy są turyści. I stolica, i większe oraz mniejsze miasta kuszą świetnymi muzeami oraz piękną architekturą oraz imprezami, które są rozpoznawalne w całej Europie.

Tak duży ruch turystyczny i biznesowy w kierunku Niemiec sprawia, że dość mocno rozwija się rynek transportu zarówno osobowego, jak i przesyłek. Najpopularniejszą forma podróżowania do Niemiec niezależnie od powodów wyjazdu są busy.

Jak jechać z Olsztyna do Niemiec?
R E K L A M A
banner
Bliskość Niemiec sprawia, że wielu Polaków wyjeżdża tam w celach zarobkowych. Czasem sprowadzają całe rodziny i już na stałe zostają za granicą, ale zazwyczaj decydują się żyć na dwa domy, przyjeżdżając do kraju tak często jak mogą. Z logistycznego i ekonomicznego punktu widzenia najlepszym rozwiązaniem jest podróżowanie busami z Olsztyna do wybranego miasta w Niemczech. To komfort i oszczędność czasu, bo nasz kierowca zawsze wybierze najbardziej optymalną drogę, omijając roboty drogowe i korki, by jak najszybciej dowieźć pasażerów na miejsce.

Najlepsze busy w regionie

Flota busów http://www.tomtrafficc.pl/busy-do-niemiec-z/olsztyn to nowoczesne i komfortowe samochody obsługiwane przez najlepszych kierowców, których cechuje wysoka kultura osobista i doświadczenie na trasach polskich i międzynarodowych. Nasze samochody przechodzą regularne przeglądy i pozwolą odpocząć podczas bezpiecznej oraz wygodnej podróży z niewielką ilością współpasażerów.  

Nasze samochody dowożą pasażerów do największych miast w Niemczech oraz do małych prowincjonalnych miasteczek. Kilkanaście godzin spędzonych w ergonomicznych fotelach busa mija bardzo szybko z dostępem do telewizji czy wifi. Oprócz podróżnych nasze busy przewożą również paczki w systemie door to door. To najszybszy i najpewniejszy sposób na wysłanie przesyłki za granicę. Konkurujemy z kurierami zarówno pod względem czasu dostarczenia, jak i ceny oraz zapewnienia przesyłce bezpieczeństwa, bo nasz kierowca jest jedyną osobą, przez której ręce przechodzi paczka. Zawozi ją prosto od nadawcy do odbiorcy.

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl