Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Justyna Grzywaczewska | 2017-07-14 21:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Letnia edycja CITY TRAIL w Olsztynie już w środę!

Olsztyn24
City Trail (fot. archiw. organizatora - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Dwa tygodnie, dziesięć miast, dziesięć biegów – każdy na 5 km. Dodatkowo zawody dla dzieci i młodzieży. Tak w skrócie można opisać zawody CITY TRAIL on Tour. Początek cyklu już 17 lipca w Lublinie, bieg w Olsztynie – w środę, 19 lipca. Elektroniczne zapisy do olsztyńskiego biegu trwają do końca dnia w sobotę, 15 lipca.

Lublin, Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź – to lokalizacje, w których odbędzie się letnia edycja cyklu – w takiej właśnie kolejności. Biegi zostaną rozegrane w dni powszednie – w godzinach popołudniowych. Olsztyńska impreza zaplanowana jest na 19 lipca nad Jeziorem Długim.

Zapisy przez internet na każdą imprezę kończą się zawsze na 4 dni przed zawodami, a więc dla Olsztyna potrwają do końca dnia, w sobotę 15 lipca. Lista startowa będzie otwarta także w dniu zawodów. Na listach startowych jest łącznie blisko 3000 dorosłych i 800 dzieci. W Olsztynie zapisało się dotychczas 220 dorosłych i ponad 50 dzieci.
R E K L A M A
banner
Opłata startowa za jeden bieg to 29 zł w przypadku płatności elektronicznej oraz 39 zł, jeśli zapisu dokonujemy w dniu zawodów. W CITY TRAIL Junior za udział w biegu trzeba zapłacić odpowiednio 7,5 lub 10 zł. Gdyby ktoś pokusił się o starty w więcej niż jednej lokalizacji opłata startowa za drugi i każdy kolejny bieg to 14,5 zł – z tą uwagą, że trzeba zapisać się przez internet od razu na każdą z imprez.
Start biegu głównego na 5 km odbędzie się o godz. 19:00. Od 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300 m do 2 km.

Cykl CITY TRAIL onTour jest zapowiedzią jesienno-zimowej edycji – Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden, która w Olsztynie rozpocznie się 30 września 2017 i potrwa do 10 marca 2018.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Sport dla Każdego. Zawody dla dzieci i młodzieży są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej informacji znajduje się na www.ontour.citytrail.pl oraz na profilu imprezy na Facebook’u.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl