Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-08-01 18:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Dołącz do Bezpiecznego Olsztyna

Olsztyn24
 
Jest jednym z najszybszych sposobów na zdobycie informacji o tym, co związane z bezpieczeństwem w naszym mieście. Nie tylko przy okazji realizowanych właśnie inwestycji warto korzystać z aplikacji Urzędu Miasta.

Przebudowa ul. Pieniężnego, Partyzantów, zmiany działania sygnalizacji świetlnych i lokalne naprawy ulic - to tylko niewielki wycinek informacji, jakie na bieżąco można dostawać na swój telefon komórkowy albo śledzić w internetowym portalu. To ważne szczególnie teraz, gdy w Olsztynie rozpoczął się szereg kolejnych inwestycji. Zarówno w wersji mobilnej, jak i na tradycyjnej stronie Bezpieczny Olsztyn [bezpieczny.olsztyn.eu] można znaleźć garść niezbędnych informacji.

W ten sposób przekazywane są ostrzeżenia dotyczące praktycznie każdej dziedziny życia mieszkańców. Poza informacjami drogowymi dyżurny miasta alarmuje m.in. o pożarach, zaginięciach, sygnalizowanych przez meteorologów tak częstych i dynamicznych ostatnio zmianach pogody.
R E K L A M A
banner
- W tej chwili mamy około pięciu tys. stałych użytkowników - informuje Paweł Drankowicz, kierownik Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta. - Aplikacja jest uzupełnieniem portalu, gdzie liczba wejść sięga nawet miliona miesięcznie.

Dzięki aplikacji i portalowi można nie tylko odbierać informacje, ale także przekazywać zgłoszenia o zaobserwowanych niebezpieczeństwach.

- Zgłoszenia przez aplikację mogą być obsługiwane nawet szybciej niż tradycyjne, bowiem dyżurny ma już część treści automatycznie wprowadzoną do systemu - dodaje Paweł Drankowicz. - Co ważne, aplikacja mobilna lub portal jest jedyną metodą zgłaszania zdarzeń przez osoby głuchonieme.

Aplikacja powstała w 2013 roku i jest na bieżąco aktualizowana. Można ją pobrać w Google Play i AppStore. W portalu Bezpieczny Olsztyn można dopisać się też do Listy Powiadomień. Subskrybenci dostają wówczas powiadomienia e-mailowe.

Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl