Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-09-01 19:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Wszystko o projektach III edycji OBO podczas festynu Bezpieczny Olsztyn

Olsztyn24
Dzięki OBO powstają takie inwestycje jak ta wiata grillowa na Osiedlu Nagórki
Wiele oryginalnych pomysłów przedstawili mieszkańcy stolicy regionu do Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Autorzy propozycji już promują swoje projekty.

29 ogólnomiejskich i 111 osiedlowych - tyle propozycji poddanych zostanie ocenie mieszkańców Olsztyna podczas głosowania w ramach III edycji OBO. Od 12 do 27 września mieszkańcy wybiorą te projekty, które uznają za najbardziej pożądane, zarówno dla całego miasta, jak i dla osiedli, w których mieszkają. Zanim jednak rozpocznie się głosowanie, autorzy projektów mają czas, by przekonać jak największą liczbę wyborców do swoich propozycji.

Wiedzę o Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim będzie można poszerzyć m.in. podczas sobotniego (5.09) rodzinnego festynu Bezpieczny Olsztyn, który odbędzie się na Starym Mieście.
R E K L A M A
banner
- Będziemy zachęcać do udziału w akcji - informuje Katarzyna Zarecka z Biura Komunikacji i Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta. - Zadać pytanie i porozmawiać z nami na temat OBO będzie można od 14:00.

Przy okazji III edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego mają być zrealizowane zadania łącznej wartości 3,53 mln złotych.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl