Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-08-11 18:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Godziny do startu 4. edycji Olsztyn Green Festival

Olsztyn24
Konferencja prasowa w CRS Ukiel | Więcej zdjęć »
Już tylko kilkanaście godzin zostało do startu 4. edycji Olsztyn Green Festival. Bramki na festiwalowy teren w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel zostaną otwarte w sobotę (12.08) o godz. 13. Festiwal potrwa do godziny 2. w poniedziałek.

O tym, co czeka uczestników tegorocznego Olsztyn Green Festival, mówiono dzisiaj (11.08) podczas konferencji prasowej w CRS Ukiel z udziałem prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza - współorganizatora festiwalu, jego doradcy Bogusława Żmijewskiego oraz Roberta Kijaka z Agory S.A. - organizatora festiwalu.

- Bardzo się cieszymy, że po raz czwarty możemy wspólnie organizować to wyjątkowe wydarzenie, nad naszym pięknym jeziorem Ukiel - powiedział podczas konferencji prezydent Olsztyna. - To wydarzenie gwarantuje olsztynianom, a także gościom z Polski i z zagranicy, wyjątkową rozrywkę. Jestem przekonany, że festiwal będzie przebiegał w świetnej atmosferze i wszyscy będziemy się wspaniale bawić.
R E K L A M A
banner
Organizator festiwalu przygotował dla miłośników muzyki, ale także muzycznego kina, ekologii, mody czy sportu 10 tysięcy biletów wstępu. Większość już została sprzedana. A kto zagra podczas tegorocznego festiwalu?

- Trzydziestu jeden polskich artystów, na trzech scenach - poinformował Robert Kijak. - Niektórzy artyści do nas powracają, jak chociażby zespół Hey czy Fisz Emade. Ponieważ pojawiły się nowe ich płyty, więc nasi stali festiwalowicze chętnie przyjdą zobaczyć ich w nowych odsłonach. A poza tym wystąpi bardzo długo oczekiwany w Olsztynie zespół The Dumplings i jeden z lepszych przedstawicieli hip-hop, czyli O.S.T.R. Będą też Ten Typ Mes, Łąki Łan - ponownie, Natalia Przybysz, Monika Borzym i L.U.C. w nowej odsłonie. Nasze główne hity to Hey, Fisz Emade, The Dumplings, Julia Pietrucha i O.S.T.R.

Koncerty odbywać się będą na trzech scenach muzycznych. Scena 1. „Co Jest Grane 24” zbudowana została na plaży nr 2 przy boiskach do siatkówki plażowej, scena 2. „Olsztyn” znajduje się przy kapitanacie CRS Ukiel, zaś scena 3. „Red Bull Container” ulokowana została na parkingu przy ul. Kapitańskiej. Koncerty na tych scenach mają się odbywać naprzemiennie, tak by muzyka z jednej sceny nie przeszkadzała w odbiorze koncertu na innej scenie.

Poza koncertami na festiwalowym terenie zaistnieją: Festiwalowe kino muzyczne, Strefa eko, Strefa sportu, Strefa mody i Strefa kulinarna. Swoje punkty promocyjne uruchomią też partnerzy festiwalu: Perła Browary Lubelskie, Red Bull, Trefl, Galeria Warmińska, Renault Alcar, Nasz Kurczak/Wipasz, MPEC Olsztyn i Ziaja.

Ważne mogą okazać się informacje, że w sobotę i niedzielę w godz. 13-22 na plaże miejskie nr 1 i 2 dostać się będą mogły tylko osoby posiadające bilety wstępu na koncerty lub opaski uczestników festiwalu na rękach. Bez biletu lub opaski na ogrodzony teren festiwalu będą mogły wejść tylko osoby chętne do wypożyczenia sprzętu pływającego w wypożyczalni OSiR. Nie będzie ograniczony dostęp do plaży miejskiej nr 3 za hotelem Omega. Dzieci do lat 12. i seniorzy powyżej 65. roku życia w festiwalu mogą brać udział za darmo. Dla osób niepełnosprawnych przy scenie głównej przygotowana będzie specjalna platforma.

Organizatorzy sugerują, by uczestnicy festiwalu korzystali z komunikacji miejskiej (autobusy linii dziennych 101, 106, 107, 111, 113, 111, 127 i 307) lub rowerów, dla których w godzinach 13-2 uruchomiony zostanie bezpłatny, strzeżony parking przy głównym wejściu na teren festiwalu. Nie zaleca się przyjazdu prywatnymi samochodami, bowiem specjalne parkingi na czas imprezy nie zostały zorganizowane, a te, które są, w dużej części zostały zajęte na potrzeby festiwalu.

Więcej informacji o programie i organizacji Olsztyn Green Festiwal można znaleźć na stronach internetowych: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24//1,500,12,Olsztyn-Green-Festival-2017.html oraz http://www.osir.olsztyn.pl/pl/

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa ws. 4. edycji Olsztyn Green Festival

11-08-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl