Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf.pras. | 2017-07-29 17:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Miejscy wolontariusze wesprą na Green Festivalu

Olsztyn24

Zbliża się kolejne wydarzenie, które wspierać będą wolontariusze ze stolicy Warmii i Mazur. Tym razem będą służyć pomocą uczestnikom Olsztyn Green Festivalu.

Trwa kolejny letni sezon, przy okazji którego podczas organizowanych w naszym mieście imprez pomagają miejscy wolontariusze. Za nimi już pierwsze przedsięwzięcia - działali przy Święcie Flagi oraz przy siatkarskim turnieju Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017.

- Wskazują turystom jak, dojść na miejsce imprezy, rozdają ulotki, gadżety miejskie - przybliża zadania grupy koordynatorka Wolontariuszy Miasta Olsztyna, Dorota d'Aystetten. - Mają koszulki z logo, są prawdziwymi ambasadorami naszego miasta.

Przy okazji siatkarskiego World Touru pracowało ok. 20 wolontariuszy. Podobna liczba wpierać będzie zbliżający się wielkimi krokami Olsztyn Green Festival.
R E K L A M A
banner
- Już teraz zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w piątek 11 sierpnia o godz. 10.00 w Kapitanacie CRS Ukiel - informuje Dorota d'Aystetten. - Ze względu na duże zainteresowanie wolontariatem przy Green Festivalu prosimy o mailowe potwierdzenie swojego udziału w spotkaniu i w wolontariackim wsparciu na ngo@olsztyn.eu. Potwierdzenia prosimy przesyłać najpóźniej do 7 sierpnia.

IV edycja Olsztyn Green Festival odbędzie się na terenie CRS Ukiel 12 i 13 sierpnia. Wśród wykonawców są m.in. Łąki Łan, O.S.T.R., Hey i Fisz Emade Tworzywo.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl