Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-08-21 12:33 | Rozmiar tekstu: A A A

Sukces olsztyńskich mastersów na Mistrzostwach Polski w Poznaniu

Olsztyn24
Olsztyńscy medaliści z Poznania | Więcej zdjęć »
W sobotę (19.08) piątka olsztyniaków wzięła udział w Mistrzostwach Polski Masters w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych 2017, które odbyły się w Poznaniu na Jeziorze Maltańskim. Reprezentacja klubu pływackiego Aquasfera Masters Olsztyn na dystansie 3000 m zdobyła 4 medale, w tym 3 złote i 1 srebrny.

Złote medale dla Olsztyna zdobyli: Mariusz Gabiec (kategoria 55-59 lat), Iwona Bardzicka (kategoria 60-64 lata), Piotr Konopacki (kategoria 35-39 lat). Srebrny medal wywalczył Michał Kieres (kategoria 30-34 lata).

Olsztyńskich pływaków będzie można zobaczyć w najbliższą sobotę (26.08) w godz. 11.00-14.00 podczas Finału Pucharu Warmii i Mazur oraz Finału Ogólnopolskiego Pucharu Masters w Pływaniu Długodystansowym, które zorganizowane będą na olsztyńskim Jeziorze Ukiel. Start i meta zawodów przy Hotelu Kur, ul. Bałtycka 89.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl