Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Inf.pras. | 2017-07-19 20:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Oficer łącznikowy z Niemiec z wizytą w Warmińsko-Mazurskim Oddziale SG

Olsztyn24
Helga Riedel, oficer łącznikowy z Niemiec, z wizytą w WMOSG (fot. WMOSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej gościł Helgę Riedel, oficera łącznikowego z Niemiec. Podczas dwudniowej wizyty (17-18.07) panią Riedel zapoznano ze specyfiką Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG.

Gość odwiedził Wydział Zabezpieczenia Działań, gdzie zaprezentowano m.in. bezzałogowe statki powietrzne, a także centrum dowodzenia w Wydziale Koordynacji Działań oraz w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców. Następnego dnia oficer łącznikowy z Niemiec zapoznała się z infrastrukturą przejścia granicznego w Bezledach na lądowej granicy z obwodem kaliningradzkim, gdzie zaprezentowano między innymi procedury kontroli granicznej oraz omówiono specyfikę przekraczania granicy państwowej.

W trakcie wizyty pani Riedel miała okazję obejrzeć sprzęt, który jest wykorzystywany w codziennej służbie przez funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Sępopolu. Oprócz pokazu tresury psa służbowego zobaczyła w terenie patrole podczas kontroli drogowej, kontroli pasa ornego z wykorzystaniem quada, zabezpieczenie odcinka granicy państwowej przy użyciu pojazdu obserwacyjnego.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl