Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
B-c | 2017-08-28 16:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Święto fanów disco polo w Biskupcu

Olsztyn24
Festiwal Disco Polo w Biskupcu | Więcej zdjęć »
Pierwszy biskupiecki Festiwal Disco Polo był prawdziwym świętem fanów tej muzyki. Występujący na scenie artyści widzieli morze głów i klaszczących dłoni.

W piątek (25.08) na placu apelowym byłej jednostki wojskowej w Biskupcu od godz. 18 do północy występowały zespoły znane z programów telewizyjnych. Zespoły, które swoimi przebojami długo zajmowały i zajmują pierwsze miejsca na listach przebojów.

Pierwszy zaprezentował się zespół Kontrakt, który już podczas tegorocznej Warmińskiej Uczty Pierogowej w Biesowie pokazał, że koncerty to jego żywioł. Wrzawa podniosła się, gdy sceną zawładnęła Agnieszka Drewnicka z zespołu Exaited. Skaner miał przygotowaną całą listę hitów i chętnie pozował do zdjęć z fanami. Punktem kulminacyjnym pierwszego w Biskupcu Festiwalu Disco Polo był występ zespołu Weekend, który porwał do tańca wszystkich zgromadzonych na placu ludzi.
R E K L A M A
banner
Burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski, widząc rzeszę ludzi bawiących się przy dźwiękach muzyki disco polo, w rozmowach kuluarowych potwierdził organizację kolejnego koncertu disco polo w przyszłym roku.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl