Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-08-28 18:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Ostatnie wolne miejsca w olsztyńskich przedszkolach miejskich

Olsztyn24
 (fot. archiwum UM)
Co prawda rekrutacja do przedszkoli już się zakończyła, ale w niektórych placówkach pojawiło się kilka wolnych miejsc. W tym roku liczba chętnych do przedszkoli przewyższyła liczbę dostępnych miejsc o ponad 400. Aby zapewnić wszystkim małym mieszkańcom Olsztyna dostęp do edukacji, miasto w konkursie wyłoniło przedszkola niepubliczne, które będą przyjmować dzieci na zasadach takich, jak miejskie. Od września w strukturach Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 funkcjonować będzie także nowe przedszkole miejskie. Pomimo tak dużego zapotrzebowania w części placówek jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

- Część rodziców zrezygnowała z oferty wybranego wcześniej przedszkola - mówi Teresa Wiśniewska, zastępca dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta. - Część nie zdecydowała się na wskazane w rekrutacji uzupełniającej placówki, wybierając zamiast nich przedszkola niepubliczne.

Wolne miejsca można jeszcze znaleźć m.in. w Przedszkolu Delfin 2 przy ul. Nowowiejskiego czy Przedszkolach Radość przy ul. Janowicza i ul. Barczewskiego. Pełny wykaz wolnych miejsc tutaj ».
R E K L A M A
banner
Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl