Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
WMOSG | 2017-08-28 20:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Ponad 100 uczestników XXIII Międzynarodowego Biegu Gusiew - Gołdap

Olsztyn24
XXIII Międzynarodowy Bieg Gusiew - Gołdap (fot. WMOSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Polacy, Rosjanie, Białorusini i Mołdawianie walczyli o tytuł najlepszych w XXIII Międzynarodowym Biegu Gusiew - Gołdap. W sobotę (26.08) na starcie półmaratonu stanęło 111 zawodników.

Uroczyste otwarcie nastąpiło po rosyjskiej stronie w miejscowości Gusiew. Trasa biegu wiodła przez granicę państwa, a meta usytuowana była po stronie polskiej w centrum miasta w Gołdapi. Funkcjonariusze Straży Granicznej nie tylko dbali o bezpieczeństwo imprezy, ale brali też czynny udział w zawodach.

Po zaciętej rywalizacji funkcjonariusz z WMOSG ppłk SG Roman Liśkiewicz stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii M-40, natomiast drugie miejsce wywalczył wśród Polaków, a siódme w ogólnej klasyfikacji.
R E K L A M A
banner
Najszybszymi biegaczami okazali się zawodnicy z Białorusi. Zwycięzcy Międzynarodowego Półmaratonu Gusiew - Gołdap otrzymali puchar Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Nagrody wręczył Komendant Placówki Straży Granicznej w Gołdapi ppłk SG Tomasz Makowski. Zawodników dekorowali także przedstawiciele władz samorządowych z Polski i Rosji.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl