Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-08-31 16:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Piknik z Akademią Warmiaka na zakończenie wakacji

Olsztyn24
Piknik obfitował w wiele zabaw | Więcej zdjęć »
Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie i Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiły dzisiaj (31.08) najmłodszych olsztynian na plac zabaw umieszczony między osiedlami Nagórki i Jaroty na piknik w ramach Akademii Warmiaka.

Bibliotekarze przygotowali szereg atrakcji inspirowanych legendami warmińskimi, wspólne granie na instrumentach i spektakl Teatru Form Niezależnych Korzunowicz o warmińskim smoku. W programie imprezy było też rozstrzygnięcie konkursu plastycznego.

Akademia Warmiaka odbywała się w olsztyńskich bibliotekach przez minione dwa tygodnie. Był to cykl warsztatów (literackich, plastycznych, gwary warmińskiej, teatralnych i muzycznych) oraz inicjatyw kulturalnych przygotowanych dla czytelników w każdym wieku, mający pozwolić uczestnikom na nowo odkryć historię, kulturę oraz tradycję regionu.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Piknik z Akademią Warmiaka

31-08-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl