Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2017-08-31 19:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Goście z Chin z wizytą w Olsztynie

Olsztyn24
Spotkanie delegacji z władzami miasta (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Olsztynie z wizytą przebywała dzisiaj (31.08) delegacja z Weifang, miasta partnerskiego Olsztyna. Goście z Chin spotkali się z przedstawicielami władz miasta w ratuszu. Rozmawiano m.in. o współpracy biznesowej i wymianie młodzieży.

W trzynastoosobowej delegacji byli wysokiej rangi urzędnicy miejscy i przedstawiciele biznesu. Rozmowy dotyczyły współpracy biznesowej, rozwoju oraz wymiany poglądów związanych z szeroko pojętą urbanistyką.

- Olsztyn zrobił na nas bardzo duże wrażenie - mówił Tian Minli, zastępca mera miasta Weifang. - Zarówno jego malownicze położenie i infrastruktura, jak również historia i kultura. Widzimy wiele obszarów do współpracy i mamy nadzieję, że nasze spotkanie zaowocuje ciekawymi projektami.
R E K L A M A
banner
Goście z Chin spędzili w Olsztynie dwa dni. Oprócz uczestnictwa w spotkaniach w ratuszu i Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym zwiedzili także miasto. Największe zainteresowanie gości wzbudziła tablica astronomiczna Kopernika, znanego dobrze w ich ojczyźnie.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl