Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2017-09-07 12:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Wizyta delegacji niemieckiej na przejściu granicznym w Bezledach

Olsztyn24
Delegacja z Niemiec na przejściu granicznym w Bezledach (fot. WMOSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wczoraj (7.09) funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach gościli 12 przedstawicieli niemieckiej policji z Brandenburgii. Goście z Niemiec zapoznali się ze specyfiką służby w Straży Granicznej.

Delegacji towarzyszyli komendant Placówki Straży Granicznej w Bezledach ppłk SG Mariusz Haraf oraz naczelnik wydziału analiz, informacji i współpracy międzynarodowej ppłk SG Wojciech Banasiak.

W trakcie pobytu niemiecka delegacja wraz z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zapoznała się z organizacją i infrastrukturą Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej na przykładzie drogowego przejścia granicznego w Bezledach, a także z praktycznymi aspektami kontroli ruchu granicznego oraz systemami teleinformatycznymi służącymi do odprawy podróżnych.
R E K L A M A
banner
Podczas wizyty funkcjonariusze Straży Granicznej pokazali gościom sprzęt będący na wyposażeniu SG, który jest wykorzystywany w codziennej służbie. Ponadto omówili główne zadania formacji oraz specyfikę ochrony granicy państwowej z Obwodem Kaliningradzkim.  


Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl