Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-09-14 11:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Jesiennie z MOK

Olsztyn24
 
Pogoda ostatnimi czasy olsztynian nie rozpieszcza, warto zatem chociaż trochę poprawić sobie samopoczucie. Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na kulturalną końcówkę tygodnia, by obudzić w mieszkańcach stolicy Warmii i Mazur dobry humor.

„Prusowie ze wsi Sędyty” na starówce

W ramach projektu popularyzującego pruskie dziedzictwo kulturowe, jutro (15.09) na Starym Mieście i scenie staromiejskiej odbędą się warsztaty oraz spektakl Białego Teatru pt. „Pruskie opowieści”. Początek imprezy o godz. 15.00.
R E K L A M A
banner
Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jest Towarzystwo Naukowe „Pruthenia”.

Fotografie Michała Janiaka w „Amfiladzie”

„Labirynt ulic. Labirynt ludzi” to tytuł wystawy fotografii Michała Janiaka, która zostanie otwarta jutro (15.09) w Galerii Amfilada przy ul. Dąbrowszczaków 3. Wernisaż rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp wolny. Wystawa potrwa do 1 października.

Wstęp wolny.

Familijna gra miejska

MOK w projekcie Mali Bajarze świętuje 123. urodziny Marii Zientary-Malewskiej. W sobotę (16.09) w godz. 14.00-18.00 odbędzie się interaktywne widowisko teatralne śladem tajemniczych i nieznanych mieszkańców Zatorza. Start przy SP nr 13, ul. Puszkina 11. Gra dla osób w wieku 7+.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: a.nowak@mok.olsztyn.pl.

Organizatorami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, Szkoła Podstawowa nr 13, Hufiec Warmiński ZHP im. Ryszarda Knosały, Rada Osiedla Zatorze.

Jesienna Biesiada nad Zatoką Miłą

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie i Rada Osiedla Dajtki zapraszają na Jesienną Biesiadę, która odbędzie się w sobotę (16.09) na parkingu nad Zatoką Miłą Jeziora Ukiel. W programie m.in.: pokaz motocykli, animacje dla dzieci, wystawy, gry i konkursy, występ Kapeli Folkowej „Kalina” oraz recital Jerzego Bachara. 4-godzinna impreza rozpocznie się o godz. 16.00.

Wstęp wolny.

Staromiejskie spotkanie z jazzem

Przed nami ostatnie tego lata spotkanie z jazzem na Starym Mieście. W sobotę (16.09) na scenie staromiejskiej o godz. 19.00 wystąpi Aron Blum i Przyjaciele.

Wstęp wolny.

Organizatorami koncertu są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Stowarzyszenie „Starówka Razem”.

Finał 123. urodzin Zientary-Malewskiej

W ramach projektu Mali Bajarze, w niedzielę (17.09) września w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Puszkina 11 o godz. 14.30 rozpocznie się Finał 123. urodzin Marii Zientary-Malewskiej. W programie m.in.: animacje, warsztaty, opowieści warmińskie Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, instalacja „drzewo dobrych słów”, premiera słuchowiska o Zatorzu i koncert kapeli Zgodki.

Wstęp wolny.

Organizatorami są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Szkoła Podstawowa nr 13.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl