Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Katarzyna Masiewicz | 2017-09-14 13:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Spotkanie autorskie z Martą Reich już jutro w Planecie 11

Olsztyn24
 
Wszystkich wielbicieli powieści kryminalnych Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza jutro (15.09), o godzinie 17.00, do Biblioteki Multimedialnej Planeta 11 na spotkanie autorskie z Martą Reich.

Marta Reich jest autorką kryminałów „Morderstwo i cała reszta” oraz „Sztuki i sztuczki” z Polą Białohorską w roli głównej.

Studiowała ekonomię, romanistykę i nauki polityczne w Wielkiej Brytanii oraz stosunki międzynarodowe w Warszawie. Zawodowo zajmuje się marketingiem, a w wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom – pisaniu, modzie, sztuce i gotowaniu.
R E K L A M A
banner
Swoje powieści opiera na skomplikowanej intrydze, dynamicznej akcji i kryminalnej zagadce, która ma stanowić logiczne wyzwanie dla Czytelnika. Akcje swoich książek osadza w tętniącej życiem, nowoczesnej Warszawie, na styku świata biznesu, mediów i sztuki.

Zapraszamy!

Komentarze [1]
~Kebiz / 2017-09-14 17:26
Efektowna autorka, ale w Olsztynie w bibliotekach są aktualnie aż DWA egzemplarze jednego z dwu Jej dzieł ! Dziwny sposób promocji .
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl