Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-09-28 19:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Tydzień Seniora rozpocznie się w sobotę w Olsztynie

Olsztyn24

1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. W Olsztynie seniorzy świętować będą przez cały tydzień. Będzie to tydzień skierowany do osób w wieku 60+. Z myślą o tej grupie olsztynian przygotowano atrakcyjną ofertę wydarzeń.

- Wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, Radą Olsztyńskich Seniorów i Miejską Biblioteką Publiczną w Olsztynie, przygotowaliśmy szereg atrakcji dla osób 60+ - opowiada Monika Michniewicz, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miasta. - Z pewnością każdy dojrzały olsztynianin znajdzie coś dla siebie.

Wśród proponowanych aktywności nie zabraknie propozycji kulturalnych. Seniorzy będą mogli wziąć udział m.in. w projekcjach filmowych oraz przedstawieniu Teatru przy Stoliku pt. „Kult Wesela”. Będą też zajęcia praktyczne, tj. warsztaty komputerowe. Organizatorzy zapraszają również do skorzystania z porad lekarskich i prawniczych.
R E K L A M A
banner
Z myślą o dobrej formie seniorów w programie znalazły się również zajęcia sportowe m.in. tai-chi, joga, gimnastyka wzmacniająca. Będą też zajęcia plastyczne i spotkania z literaturą.

Uroczysta inauguracja Tygodnia Seniora odbędzie się w sobotę (30.09). Tego dnia w Planecie 11 odbędzie się turniej międzypokoleniowy, podczas którego osoby starsze będą rywalizować z młodzieżą w dziedzinie wiedzy o kulturze. Obchody święta seniorów potrwają do 6 października.

Harmonogram wydarzeń dostępny jest na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie pod adresem http://www.mbp.olsztyn.pl/tydzien-seniora-2017/

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl