Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-09-30 15:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Senioriadą w Planecie 11 zainaugurowano Tydzień Seniora w Olsztynie

Olsztyn24
Senioriada 2017 w Planecie 11 | Więcej zdjęć »
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych obchodzonego 1 października Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie,  Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, Rada Olsztyńskich Seniorów i Urząd Miasta Olsztyna przygotowały dla olsztyńskich seniorów cykl spotkań pod nazwą Tydzień Seniora. Jego inauguracja miała miejsce dzisiaj (30.09) w Bibliotece Multimedialnej Planeta 11, jednej z filii MBP.

Podczas Senioriady odbył się Olsztyński Turniej Pokoleń, w czasie którego młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie zmierzyła się z seniorami w różnorodnych konkurencjach. Sprawdzano wiedzę 6-osobowych drużyn o mieście, jego mieszkańcach i kulturze.

Odbył się również wernisaż wystawy fotografii seniorów amatorów i profesjonalistów, na której zobaczymy zdjęcia autorstwa m.in. Zofii Barankiewicz, Janusza Poryckiego i Kazimierza Dąbrowskiego.
R E K L A M A
banner
- Dzisiejsza impreza ma zareklamować seniorom szereg wydarzeń skierowanych do nich, które będą organizowane w Olsztynie przez najbliższy tydzień - wyjaśnia Łukasz Ślusarczyk, zastępca dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie. - To już trzecia odsłona tego wydarzenia.

Harmonogram wydarzeń dostępny jest na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie pod adresem http://www.mbp.olsztyn.pl/tydzien-seniora-2017/

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Senioriada 2017 w Olsztynie

30-09-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl