Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Grzegorz Adamowicz | 2017-10-04 20:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Prezenty dla szpitala dziecięcego od Fundacji Spełnionych Marzeń

Olsztyn24
Przekazanie daru szpitalowi dziecięcemu przez Fundację Spełnionych Marzeń (fot. WSSD - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wspaniałe prezenty podarowała dziś (4.10) Klinicznemu Oddziałowi Onkologii i Hematologii Dziecięcej olsztyńskiego szpitala dziecięcego Fundacja Spełnionych Marzeń. Kardiomonitory, pompy do podawania chemioterapii, łóżka i wagi – całość o wartości przekraczającej 100 tys. złotych. W ten piękny sposób fundacja postanowiła uczcić swoje 15-lecie i przypadający dziś Światowy Dzień Onkologii.

- Bardzo się cieszę, że mogliśmy sprawić radość olsztyńskiemu Szpitalowi Dziecięcemu, a zwłaszcza jego małym pacjentom wymagających specjalistycznego leczenie onkologicznego - mówi Tomasz Osuch, Prezes Fundacji Spełnionych Marzeń. - Dziękuję tez wszystkim naszym wspaniałym sponsorom, dzięki którym mogliśmy zakupić ten sprzęt.

Wzruszenia nie ukrywał personel oddziału oraz dyrekcja szpitala.

- Brak słów, by wyrazić wdzięczność za tak duża pomoc – mówi dr n. med. Wanda Badowska, ordynator oddziału. - Skuteczne leczenie opiera się na wiedzy medycznej i na dobrej aparaturze.

Fundacja Spełnionych Marzeń od 15 lat wspiera dziecięce oddziały onkologiczne. Głównym celem organizacji jest prowadzenie wielokierunkowych działań mających za zadanie łagodzenie psychicznych i psychologicznych skutków leczenia onkologicznego u dzieci i ich rodzin. Fundamentalną zasadą jej działania jest otoczenie stałą opieką chorych dzieci i ich rodzin, od momentu zdiagnozowania choroby poprzez cały proces leczenia, dając im siłę do walki i wiarę w pokonanie choroby.
R E K L A M A
banner
Grzegorz Adamowicz
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl