Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Iwona Bolińska-Walendzik | 2017-10-19 18:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Areszt Sztuki „Na 6. piętrze”

Olsztyn24
 
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza jutro (20.10), o godzinie 17.00, do Galerii Stary Ratusz WBP na wernisaż wystawy poplenerowej pt.: „Na 6. piętrze” Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia „Areszt Sztuki”.

„Na 6. piętrze”

Olsztyn prawie z lotu ptaka uchwycony w czasie czterech plenerów spędzanych na 6 piętrze w Galerii Lions Club. Zima, wiosna, lato, jesień mają swoje oczywistości: kontrast bieli i czerni, zieleń, jeszcze więcej zieleni, odcienie złota. Jaki jest Olsztyn z perspektywy artystów wywiezionych windą nad poziom otaczającej ich na co dzień rzeczywistości? Zobaczyć można będzie na poplenerowej wystawie Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenie „Areszt Sztuki” w Galerii Stary Ratusz WBP od 20 października do 2 listopada 2017 r.
R E K L A M A
banner
Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie „Areszt Sztuki” zostało założone w 2005 roku. Od dwunastu lat realizuje przedsięwzięcia artystyczne, również o zasięgu międzynarodowym - wystawy w Danii, Francji, Niemczech, we Włoszech i Chorwacji. Realizacje łączą środowisko ludzi kultury: sztuk plastycznych, muzyki, literatury. Do Stowarzyszenia należy blisko czterdziestu artystów z Olsztyna i regionu Większość z nich to uznani twórcy, laureaci konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, z dużym dorobkiem artystycznym. Wystawa organizowana przez stowarzyszenie w Galerii Stary Ratusz WBP jest zamknięciem projektu „Cztery pory roku na 6. piętrze”.

Autorzy wystawy: Joanna Bentkowska-Hlebowicz, Iwona Bolińska-Walendzik, Elżbieta Boniecka-Milowicz, Elwira Iwaszczyszyn, Adriana Jankiewicz, Małgorzata Kadelska, Danuta Krajewska, Anna Łukacz-Grochowska, Ewa Plichta-Lubieniecka, Joanna Rostańska, Justyna Sołowiej, Marek Szczęsny, Agata Topolewska, Wiesław Wachowski, Mieczysław Wieliczko, Łukasz Zedlewski i Renata Zimnicka-Prabucka.

Partnerem wystawy jest Galeria Lions Club w Olsztynie.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl