Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-10-30 18:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Andrzej Maciejewski podsumował drugi rok działalności poselskiej

Olsztyn24
Poseł Andrzej Maciejewski | Więcej zdjęć »
Drugi rok swej działalności poselskiej podsumował dzisiaj (30.10) poseł Kukiz`15 regionu Warmii i Mazur Andrzej Maciejewski. Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w olsztyńskim biurze poselskim gospodarz spotkania przedstawił liczby charakteryzujące przebieg ostatniego roku jego poselstwa w ramach trwającej obecnie kadencji Sejmu oraz zapowiedział działania, których podjęcie planuje w najbliższym czasie.

Poseł Maciejewski poinformował, że zgłosił 176 interpelacji i 158 zapytań, którym nadano bieg. Wystąpił w Sejmie 43, brał zaś udział w 1528 głosowaniach z 1621. Wnioskował także o powołanie komisji śledczej do spraw afery frankowej.

Parlamentarzysta zapowiedział również, że podjął działania w sprawie odmowy przez olsztyński MPEC udostępnienia dokumentów członkom Forum Rozwoju Olsztyna. Zażądał udostępnienia umów cywilno-prawnych zawartych od 2014 roku przez spółkę. Poinformował, że czeka na odpowiedź do grudnia, a jeśli ta nie zostanie udzielona, to przeprowadzi w siedzibie podmiotu interwencję poselską i zażąda okazania dokumentów.
R E K L A M A
banner
Więcej na ten temat oraz podsumowania działalności posła w relacji wideo z konferencji. Zapraszamy do zapoznania się z nią.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~lila / 2017-11-02 08:11
Wystąpił w sejmie... No nie mogę. A co załatwił dla regionu, konkretnie?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja posła Andrzeja Maciejewskiego [30.10.2017]

30-10-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl