Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-11-13 21:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Krzysztof Beśka spotkał się w czytelnikami w Starym Ratuszu

Olsztyn24
Krzysztof Beśka w Starym Ratuszu WBP w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Krzysztof Beśka - prozaik, poeta, dziennikarz, twórca słuchowisk radiowych i tekstów piosenek, laureat Literackiej Nagrody Warmii i Mazur - Wawrzyn w 2009 roku, spotkał się dzisiaj (13.11) w Starym Ratuszu WBP z czytelnikami. Pretekstem do spotkania było wydanie kolejnej książki Krzysztofa Beśki zatytułowanej „Cień na piasku”.

O nowej książce uczestnicy spotkania dowiedzieli się niewiele, a to dlatego, że - jak stwierdził bohater spotkania - nie chce odbierać czytelnikom przyjemności czytania. Na konkretne pytanie, o czym jest jego nowa książka, Krzysztof Beśka odpowiedział: Jest to książka sensacyjna, kryminalna, również thriller, może też odrobinę political fiction. Akcja toczy się bardzo szybko, jak pocisk, są częste zwroty akcji, jest dużo bohaterów.

Mniej tajemniczy pisarz był w odniesieniu do wcześniej wydanych książek. Szczególnie dużo uwagi poświęcił jednej z pierwszych swoich powieści „Fabryka frajerów”, w której wykorzystał doświadczenia zdobyte w Liceum Wojskowym w Olsztynie, gdzie uczęszczał w latach 1987-1991. Książka ta przyniosła Krzysztofowi Beśce w 2009 roku Wawrzyn - Literacką Nagrodę Warmii i Mazur oraz Wawrzyn Czytelników.
 
Więcej o spotkaniu z Krzysztofem Beśką w naszej wideorelacji z wydarzenia.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką

14-11-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl