Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2017-11-23 16:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Ruszyło sztuczne lodowisko przy Uranii

Olsztyn24
Ruszyło sztuczne lodowisko przy HWS Urania w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Dzisiaj (23.11) o godz. 9.00 po raz pierwszy w tym sezonie zimowym otwarte zostały bramki na sztuczne lodowisko przy hali Urania. Przez pierwsze dwa dni funkcjonowania lodowiska (czwartek-piątek) będzie można ze ślizgawki korzystać bezpłatnie, zapłacić będzie trzeba tylko za wypożyczenie łyżew. Później za 45 minut pobytu na lodowisku trzeba będzie zapłacić 7 zł (bilet normalny) lub 5 złotych (bilet ulgowy). Lodowisko będzie czynne we wszystkie dni tygodnia w godzinach 9.00-21.00. Ostatnie wejście na taflę o godz. 20.00.

Pozostałe dwa należące do OSiR olsztyńskie sztuczne lodowiska - przy ul. Jeziołowicza i przy ul. Kapitańskiej (CRS Ukiel)- zostaną otwarte na początku grudnia. Dokładny termin nie jest jeszcze znany. Wszystko zależy od sprzyjających uprawianiu sportów zimowych warunków atmosferycznych.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~stary malkontent / 2017-11-23 17:49
Wspaniała wiadomość. A kiedy będą gotowe inne ?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl