Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-11-24 21:47 | Rozmiar tekstu: A A A

IX Warmiński Jarmark Świąteczny za trzy tygodnie

Olsztyn24
Jarmark rusza za trzy tygodnie
Dajmy się porwać atmosferze świąt Bożego Narodzenia! Już po raz dziewiąty olsztyńską starówkę wypełnią świątecznie przystrojone stragany oraz wystawcy ze specjalnie dobranym asortymentem: rękodziełem, przysmakami, ozdobami choinkowymi.

Nasz jarmark zakorzenił się w świadomości mieszkańców i turystów odwiedzających Olsztyn - mówi Krzysztof Otoliński, dyrektor Biura Promocji Urzędu Miasta. - Od pierwszej edycji, która miała miejsce w 2009 roku, staramy się tak dobierać wystawców, aby w ofercie znalazły się produkty nawiązujące do specyfiki i tożsamości kulturowej, a olsztyńskie Stare Miasto było magicznym miejscem pełnym zimowych atrakcji.

W przedświąteczny weekend (14-17.12), w atmosferze zbliżającego się Bożego Narodzenia, będzie można zrobić oryginalne zakupy gwiazdkowe, a także posłuchać muzyki, obejrzeć występy artystów ulicznych, a nawet spotkać najprawdziwszego św. Mikołaja z Laponii.
R E K L A M A
banner
Szczegółowy program dostępny jest w zakładce „Co?Gdzie?Kiedy?”.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl