Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-11-26 17:25 | Rozmiar tekstu: A A A

DRAMIŃSKI S.A. laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Olsztyn24
Od lewej: Janusz Dramiński i Andrzej Wiktorowicz - prezes i wiceprezes firmy Dramiński S.A.
Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP jest przyznawana raz do roku firmom, które wnoszą znaczący wkład w rozwój gospodarki, budując pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na świecie oraz stanowią wzór dla innych. Firma Dramiński S.A. zwyciężyła w kategorii Lider Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Olsztyńską firmę do konkursu zgłosiło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Prezydent RP Andrzej Duda podczas uroczystej gali podkreślił, iż nagroda stanowi formę promowania polskiej przedsiębiorczości, polskiej myśli, w tym myśli technologicznej. Nagrodę z rąk Prezydenta odebrał wiceprezes Dramiński S. A. – Andrzej Wiktorowicz.

- Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy laureatem na rok stulecia odzyskania niepodległości. W tym roku obchodziliśmy jubileusz 30-lecia powstania firmy i nie wyobrażamy sobie piękniejszego podsumowania niż otrzymanie tak znaczącego wyróżnienia – mówi prezes Dramiński S.A., Janusz Dramiński.
R E K L A M A
banner
Dramiński S.A. znana jest z produkowania mobilnych, lekkich i wytrzymałych ultrasonografów dla medycyny i weterynarii. Swoje produkty sprzedaje na całym świecie. Ultrasonografy Dramiński S.A. były np. używane w polskich szpitalach polowych podczas wojny w Afganistanie.

W ostatnich miesiącach o firmie również było głośno. We współpracy z jednostkami naukowymi Dramiński S.A. opracowała prototyp unikatowego na skalę światową, nowatorskiego urządzenia – hybrydowego tomografu ultradźwiękowego (tzw. ultrasonotomografu) do badania piersi, który łączy w sobie możliwości diagnostyczne mammografii, ultrasonografii i rezonansu magnetycznego. To urządzenie zrewolucjonizuje jakość, dokładność i komfort diagnostyki piersi.

Komentarze [2]
~ / 2017-11-29 07:48
Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów. Krystyna Mościcka
~dumni sąsiedzi / 2017-11-27 11:45
Gratulacje, gratulacje, gratulacje!Jola i Andrzej
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl