Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-11-28 18:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Japońskie warsztaty o herbacie jutro w ratuszu

Olsztyn24
 
Kultura azjatycka ponownie zagości w ratuszu. Tym razem gość z Japonii, Kanako Ogawa, opowie o zwyczaju picia herbaty. Podczas warsztatów można będzie się dowiedzieć jakie rodzaje herbat piją Japończycy, jak należy je prawidłowo parzyć, jakich naczyń używa się do picia herbaty i jak należy się nimi posługiwać. W planach jest również degustacja japońskiej herbaty i słodyczy.

Warsztaty odbędą się jutro (29.11) o godzinie 13.00 w ratuszu (sala 219, II piętro) i będą tłumaczone na język polski. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Chęć uczestnictwa można wyrazić mailowo na adres: yoichi@footlink.tv. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

To nie ostatnie spotkanie z kulturą Japonii w tym roku. W przyszły wtorek (5.12) w ratuszu odbędą się warsztaty tworzenia japońskich ozdób „mayudama”.
R E K L A M A
banner
Warsztaty poprowadzi Keiko Oimura, która nie tylko przybliży uczestnikom historię i proces tworzenia „mayudama”, ale również opowie o mieście, w którym mieszka - Kobe. Także na te warsztaty obowiązują zgłoszenia: yoichi@footlink.tv

Zajęcia organizowane są w ramach projektu promowania Olsztyna w Japonii oraz wymiany kulturowej i gospodarczej między Olsztynem a Japonią.


Olsztyn
Komentarze [1]
~Robert R. / 2017-11-29 13:42
O 13, to pół Olsztyna jest w pracy. Szkoda, że nie 17 czy 18 - z dziką rozkoszą bym przybył.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl