Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-12-01 10:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Po latach ponownie w Olsztynie - Cree akustycznie

Olsztyn24
Cree | Więcej zdjęć »
Sebastian Riedel i Cree wrócili na Warmię z akustycznym koncertem. Sześć lat minęło, zatem czas najwyższy. Muzycy zagrali wczoraj (30.12), na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury, blisko dwugodzinny koncert w sali kameralnej olsztyńskiego amfiteatru przy komplecie bardzo zadowolonej z tego faktu publiczności.

Cree powstało w Tychach w 1993 roku. Nazwę zawdzięcza Ryśkowi Riedlowi - ojcu Sebastiana, liderowi formacji Dżem. Był on zafascynowany historią i życiem Indian.

Ogólnopolski debiut zespołu miał miejsce w 1997 roku podczas I Festiwalu Młodej Kultury, natomiast pierwszym sukcesem było zdobycie głównej nagrody podczas VI Olsztyńskich Nocy Bluesowych.
R E K L A M A
banner
Mottem zespołu i jego myślą przewodnią są słowa często używane przez Sebastiana Riedla: „Żeby żyć trzeba grać, żeby grać trzeba żyć”.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl