Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MBM | 2017-12-05 20:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Starostwo Powiatowe w Olsztynie odnowiło certyfikat ISO 9001:2015

Olsztyn24
Certyfikat ISO olsztyńskiego starostwa
Starostwo Powiatowe w Olsztynie ponownie otrzymało Certyfikat Jakości ISO. W listopadzie br. urząd został oceniony przez audytorów z Polskiego Rejestru Statków z Gdańska. W trakcie kontroli stwierdzono zgodność stosowanego w starostwie Systemu Zarządzania Jakością z normami ISO 9001:2015. Certyfikacja obejmuje realizowanie zadań własnych określonych w Ustawie o samorządzie powiatowym oraz zadań z zakresu administracji rządowej zleconych innymi ustawami. Poświadczenie zostało przyznane na kolejne 3 lata, czyli do listopada 2020 r. Zgodnie z regułą co roku będzie przeprowadzany nadzór tego, jak urząd doskonali się w zakresie dbałości o obsługę klienta.

- To dla nas satysfakcjonujące, że system procedur stosowany w Starostwie Powiatowym w Olsztynie jest wysoko oceniany przez zewnętrznych audytorów. Na pewno jednak nie zamierzamy osiadać na laurach. Naszym celem jest zapewnienie mieszkańcom powiatu jak najlepszej obsługi, tak by w optymalnie krótkim czasie pozytywnie mogli załatwić swoje sprawy. Będziemy zatem dokładać wszelkich starań, by ciągle podnosić jakość naszych usług – zapewnia starosta Małgorzata Chyziak.

R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl