Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-12-06 17:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Świąteczne warsztaty pod Wysoką Bramą

Olsztyn24
Świąteczne Warsztaty Strefy Przygody i Manufaktury Sztuki | Więcej zdjęć »
W wielu miejscach Olsztyna mali mieszkańcy miasta mogli dzisiaj (6.12) spotkać świętego Mikołaja. Jednym z tych miejsc były klimatyczne podziemia pod hotelem Wysoka Brama. Tam świąteczne warsztaty i spotkania z Mikołajem zorganizowały dwie olsztyńskie firmy zajmujące się organizowaniem atrakcyjnego wypoczynku i zagospodarowaniem czasu wolnego: Strefa Przygody i Manufaktura Sztuki.

- Wczoraj, dzisiaj i jutro organizujemy warsztaty dla grup zorganizowanych z przedszkoli i szkół, w ofercie mamy też warsztaty rodzinne - mówi Maciej Micielski, właściciel Strefy Przygody. - Warsztaty mają świąteczny charakter, ale przygotowaliśmy kilka ich wersji: Pracownia Śnieżynek, Cukiernia Pani Mikołajowej, Pracownia Świętego Mikołaja oraz Poszukiwacze magicznej gwiazdki.

Każdy z warsztatów ma swoją specyfikę. W Pracowni Śnieżynek można poznać różne techniki wykonywania tradycyjnych ozdób świątecznych, stworzyć własną kartkę ze świątecznymi życzeniami czy kalendarz adwentowy. W Cukierni Pani Mikołajowej można np. przygotować ciasto na świąteczne pierniczki, a następnie wypieczone już ciasteczka udekorować. W Pracowni Świętego Mikołaja można nie tylko spotkać się z jej gospodarzem, ale także wysłuchać opowieści o świątecznych tradycjach oraz samodzielnie wykonać glinianą ozdobę na choinkę. Ciekawa jest też zabawa w poszukiwanie zaginionej magicznej gwiazdki. W każdych zajęciach uczestników wspomagają Elfy, Śnieżynki i Pani Mikołajowa.
R E K L A M A
banner
- Każde zajęcia kończą się wysłaniem listu do Świętego Mikołaja - dodaje Maciej Micielski. - Mamy specjalną skrzynkę pocztową, która połączona jest z Biurem Świętego Mikołaja. Każdy, kto wrzucił swój list do tej skrzynki może spodziewać się listowanej odpowiedzi.

Pierwotnie organizatorzy planowali warsztaty na trzy dni: 5-7 grudnia. Okazało się jednak, że zainteresowanie propozycją jest duże, więc niewykluczone, że zajęcia zostaną powtórzone w przyszłym tygodniu.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Świąteczne Warsztaty Strefy Przygody i Manufaktury Sztuki

06-12-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl