Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
WR | 2017-12-13 19:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Świąteczny koncert w „Gastronomiku”

Olsztyn24
Koncert Czerwonego Tulipana w Gastronomiku (fot. ZSGS - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie w ubiegły czwartek (7.12) wystąpił zespół Czerwony Tulipan. Świąteczny koncert zorganizowano w budynku z pracowniami zawodowymi przy ul. Wyszyńskiego 16.

„Czerwony Tulipan” to powstała w 1985 r. grupa muzyczna i kabaret z Olsztyna. Repertuar zespołu obejmuje poezję śpiewaną, lirykę i satyrę. Trzon zespołu stanowią: Ewa Cichocka, Krystyna Świątecka oraz Stefan Brzozowski. W ich wykonaniu słuchacze usłyszeli takie utwory jak:  Jedyne co mam…, Olsztyn kocham, Sekret Kardynała Richelieu, Prosty jak zegarek świat. Jako że jest to okres przedświąteczny, nie mogło zabraknąć również kolęd.

W koncercie wzięli udział uczniowie z klas, które osiągnęły najlepsze wskaźniki frekwencji w zajęciach od września 2017 r.
R E K L A M A
banner
Występ zespołu był niewątpliwie bardzo ważnym, miłym i dostarczającym dużo pozytywnych doznań wydarzeniem artystycznym w życiu olsztyńskiego „Gastronomika”.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl