Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-11-29 14:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień otwarty w olsztyńskich szkołach branżowych

Olsztyn24
Dzień otwarty w ZSGS | Więcej zdjęć »
Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie zaprosił gimnazjalistów na dzień otwarty szkoły. Od rana dzisiaj (29.11) w budynku dydaktycznym przy ulicy Wyszyńskiego uczniowie i nauczyciele tej placówki oświatowej zachęcali swych gości do podjęcia nauki w jej podwojach.

Potencjalnym kandydatom na m.in. mistrzów kelnerstwa, kuchni, cukierników czy technologów żywności zaproponowano zwiedzanie budynku pracowni: gastronomicznej, cukierniczej, czekolady, analizy żywności, mikrobiologicznej, sensorycznej oraz obsługi konsumenta (kawiarni i restauracji), zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły, spotkanie z dyrekcją szkoły, nauczycielami oraz młodzieżą i prezentacje zawodów na sali restauracyjnej (w tym: pokaz synchronicznej obsługi kelnerskiej, dekorowania tortów w stylu angielskim, sporządzania naleśników wraz z degustacją, prezentację oceny jakości żywności) oraz konkurs „BLACK BOX” ze znajomości wiedzy gastronomicznej z nagrodami.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem (pierwsza grupa wizytujących liczyła blisko sto osób) głównie za sprawą uczniów spoza Olsztyna, którzy skorzystali z okazji, aby odwiedzić dziś wszystkie szkoły branżowe w stolicy Warmii i Mazur biorące udział w organizacji dnia otwartego.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Prezentacja na temat kształcenia w ZSGS w Olsztynie

30-11-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl