Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2017-12-16 00:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Mikołaj z Rovaniemi spotyka się z małymi olsztyniakami

Olsztyn24
Mikołaj z Rovaniemi w Olsztyńskim Planetarium | Więcej zdjęć »
Przebywający w Olsztynie Mikołaj z Rovaniemi ma mnóstwo pracy. Przemierza nasze miasto wzdłuż i wszerz, by spotykać się z małymi olsztyniakami. Takie spotkania zorganizowano m.in. w szpitalu dziecięcym, w Zespole Placówek Edukacyjnych, w bibliotece Abecadło i w sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej. W piątkowy (15.12) wieczór gościa z Rovaniemi można było też spotkać w Olsztyńskim Planetarium.

Na spotkanie pod kopułą planetarium przyszło ponad 100 małych mieszkańców Olsztyna z rodzicami lub opiekunami. Każdy z uczestników mógł zadać Mikołajowi pytanie, mógł zaśpiewać mu kolędę albo powiedzieć wiersz. Wszystkie maluchy otrzymały od gościa z Rovaniemi piernik, czekoladowego mikołaja, a także certyfikat potwierdzający udział w spotkaniu z Mikołajem.

Mikołaj z Rovaniemi będzie w Olsztynie jeszcze w sobotę. Przed południem odwiedzi małych pacjentów w szpitalu psychiatrycznym. Natomiast o godz. 14.00 będzie go można spotkać na Warmińskim Jarmarku Światecznym, na scenie staromiejskiej, gdzie spotkanie ze specjalnym programem przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna. Wieczorem Mikołaj odjedzie do Torunia, który będzie kolejnym miastem na trasie podróży Mikołaja po Polsce.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Mikołaj z Rovaniemi w Olsztyńskim Planetarium

16-12-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl