Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Marek Wieczorek | 2017-12-18 17:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Marcin Niebrzydowski ze złotym medalem w Koszalinie

Olsztyn24
Marcin Niebrzydowski na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski Młodzieżowców w Koszalinie | Więcej zdjęć »
W sobotę (16.12) odbyły się w Koszalinie XXVIII Mistrzostwa Polski Kyokushin Młodzieżowców. Zawodnik Olsztyńskiego Klubu Karate Kyokushin Marcin Niebrzydowski zdobył złoty medal w najliczniej obsadzonej kategorii MP młodzieżowców - kumite do 75 kg.

Dzięki sukcesom z poprzednich lat Marcin Niebrzydowski otrzymał wolny los w eliminacjach. W drodze po złoto stoczył trzy emocjonujące pojedynki. Pierwszy pojedynek zawodnik OKKK wygrał jednogłośną decyzją sędziów z zawodnikiem z Malborka. Druga walka sprawiła nieco więcej kłopotów. Po regulaminowym czasie sędziowie ogłosili remis. Jednak dogrywka nie sprawiła problemu świetnie przygotowanemu olsztynianinowi. Wygrał jednogłośną decyzją sędziów dominując przeciwnika licznymi frontalnymi kopnięciami i uderzeniami.

Finał był już formalnością. Marcin nie pozostawił nic przypadkowi, celnymi uderzeniami, czyniąc przeciwnika z Włocławka chwilowo niezdolnym do walki, zdobył wazari. Tym samym został złotym medalistą Mistrzostw Polski Kyokushin Młodzieżowców 2017.
R E K L A M A
banner
Koniec roku był bardzo udany dla zawodników OKKK. W ubiegłym tygodniu ze srebrnym medalem z Pucharu Polski Karate Kyokushin we Wrocławiu wróciła Sylwia Jocz, zaś 20-osobowa grupa młodszych zawodników przyjechała do Olsztyna z pierwszym miejscem drużynowo z Ogólnopolskiego Turnieju Karate we Włocławku.

Marek Wieczorek
trener


Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl