Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Marek Wieczorek | 2017-05-08 21:37 | Rozmiar tekstu: A A A
Karate Kyokushin

Olsztynianie na Akademickich Mistrzostwach Polski

Olsztyn24
Pierwszy z lewej: Marcin Niebrzydowski | Więcej zdjęć »
W sobotę (6.05) w Krakowie odbyły się IV Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin, w których wzięło udział 104 zawodników z 34 uczelni w Polsce. Zawodnicy Olsztyńskiego Klubu Kyokushin Karate reprezentowali swoje uczelnie: Aleksandra Wieczorek (Uniwersytet Gdański) i Marcin Niebrzydowski (Politechnika Poznańska).

Aleksandra weszła do ścisłego finału w konkurencji kata, ostatecznie plasując się na 5. miejscu.

Marcin startujący w kategorii kumite do 75 kg pierwszy swój pojedynek wygrał po regulaminowym czasie jednogłośną decyzją sędziów. Druga walka przeciwko Jakubowi Pawłowiczowi była bardzo wyrównana, sędziowie dwukrotnie wskazywali na remis, co dało regulaminowe 3 minuty i dwie dogrywki po 2 minuty. Ostatecznie zwycięzca został zawodnik OKKK zdobywając wazari w trzeciej rundzie pojedynku. Zwycięstwo zapewniło Marcinowi miejsce w finale, jednak z powodu kontuzji stopy odniesionej w walce półfinałowej był zmuszony zrezygnować z dalszej walki. Tym samym został srebrnym medalistą Akademickich Mistrzostw Polski.
R E K L A M A
banner
Aleksandra Wieczorek również startowała z konkurencji kumite, jednak po bardzo zaciętym pojedynku musiała uznać wyższość rywalki.

Udział zawodników OKKK w Akademickich Mistrzostwach Polski Karate, był współfinansowany ze środków otrzymanych z budżetu Miasta Olsztyn „Przez Karate do Mistrzostwa”.

Marek Wieczorek
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl