Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MW | 2017-10-22 23:16 | Rozmiar tekstu: A A A

Wiktoria Witkowicz Mistrzynią Polski juniorek młodszych w Kata

Olsztyn24
Olsztynianie na mistrzostwach w Lublinie
W sobotę (21.10) w Lublinie odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Seniorów Kyokushin oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14-15 lat), z udziałem 246 zawodników z 36 klubów. Organizatorem był Lubelski Klub Karate Kyokushin oraz Polski Związek Karate.

Olsztyński Klub Karate Kyokushin reprezentowało 6 zawodników w konkurencji Kata (układy) oraz Kumite (walki): Wiktoria Witkowicz, Martyna Seroka, Zuzanna Węgrodzka, Maurycy Otremba, Mateusz Fitas, Krystian Słota.

Na najwyższym podium w konkurencji Kata stanęła Wiktoria Witkowicz, tym samym potwierdzając swoją wysoką formę. Przypomnijmy, iż Wiktoria była Mistrzynię Europy Karate Kyokushin w Warnie w 2016 roku.
R E K L A M A
banner
Opiekunami grupy byli trener Marek Wieczorek oraz Wojciech Witkowicz.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl