Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-12-28 17:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Radni województwa złożyli sobie świąteczno-noworoczne życzenia

Olsztyn24
Świąteczno-noworoczne śpotkanie radnych województwa warmińsko-mazurskiego | Więcej zdjęć »
Święta Bożego Narodzenia już za nami, ale środowiskowe świąteczno-noworoczne spotkania są nadal organizowane. Takie spotkanie dla radnych Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego odbyło się dzisiaj (28.12), po zakończeniu XXXIII sesji sejmiku.

Większość radnych miała powody do zadowolenia, bowiem kilka godzin wcześniej większością głosów (25 za, 5 przeciw) został przyjęty budżet województwa na 2018 rok. Ponadto dzisiaj z Warszawy do Olsztyna dotarła nieoficjalna, ale wiarygodna informacja, że rząd RP jeszcze w tym roku podpisze umowy pozwalające uruchomić program Polska-Rosja. Na realizację tego programu już rok temu Unia Europejska przeznaczyła ponad 60 mln euro, ale warunkiem ich uruchomienia było podpisanie stosownych umów przez polski rząd, który jednak z tą formalnością zwlekał bez podania konkretnej przyczyny. Na pozytywną decyzję rządu z niecierpliwością oczekiwały samorządy z Warmii i Mazur, bowiem większość pieniędzy z programu trafi do naszego regionu m.in. na modernizację przygranicznych dróg.

Podczas spotkania radnych w Urzędzie Marszałkowskim świateczno-noworoczne życzenia zebranym złożyli: przewodniczący Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jan Bobek, marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin oraz arcybiskup senior Edmund Piszcz.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [4]
~viola / 2017-12-29 13:30
Więcej duchowości było na wigilii marszałkowskiej - czytano ewangelię i śpiewano kolędy jak w kościele . I miny były równie nabożne, czyli ponure.
~ / 2017-12-29 11:46
Co tam robi duchowny, posługa, czy namaszcznie?
~olsztynianka / 2017-12-29 09:55
Czemu tacy smutni, skąd te grobowe miny? Dlaczego nie radują się z Narodzenia Pana? Czyżby zwątpili?
~żulik / 2017-12-29 09:39
Co tam robi Piszcz?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie świąteczno-noworoczne radnych sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego

28-12-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl